KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10739433
nr 1073 9433
Kopparstick
6 st, Handkolorerade, Palmstruch Svensk Botanik, 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 december 2016
kl 20:20:07
5/12 20:14:52